В Сосницькій ОТГ очистили 10 колодязів

За два дні в Сосницькій ОТГ почистили 10 колодязів, 6 з них в Сосниці, і ще 4 в с. Загребелля.

За відповідну роботу взялись представники міжнародної жіночої громадської організації «Сороптиміст». Гроші на впровадження проекту із розчистки колодязів по всій Чернігівщині їм дали представниці цієї ж організації з Данії.

Ми – жіночий клуб, яких захищає інтереси жінок і дівчат. І сьогодні нас хвилює, яку воду п’ють жінки Сосниці. Тому й вирішили допомогти почистити ті криниці, з яких беруть воду одинокі жінки, – сказала представниця правління організації на Чернігівщині Валентина Хуторненко.

Безпосередньо самі роботи з очищення виконували спеціалісти з Сумщини. Спочатку вони викачують воду, потім Андрій Журавель – один із спеціалістів, спускається на дно колодязя й очищеє стінки від нальоту, дно – від осаду й усього зайвого. Все це робиться вручну за допомогою лопатки та відра.

Після такого очищення потрібно почекати 1 день щоб колодязь наповнився водою, і ще 1-2 дні щоб осіла каламуть.

Сосницька селищна рада