В Сосниці превели семінар на тему «Порядок підготовки до першої сесії ради ОТГ»

22 вересня Чернігівським відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в особі директора Ірини Кудрик, було проведено виїзний семінар з усіх питань, пов’язаних з роботою після перших виборів, з підготовки до першої сесії.

10.45-11.00 Приїзд учасників. Реєстрація учасників.
11.00-11.10 Привітання учасників

Ірина Кудрик – директор Чернігівського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»;

Андрій Портний – Сосницький селищний голова

11.10-12.40 Візуалізована міні-лекція

Організаційні та правові аспекти підготовки до першого засідання першої сесії ради об’єднаної територіальної громади

12.40-13.40 Візуалізована міні-лекція