Безумовно, схема будь зливової каналізації повинна передбачати максимальну ступінь захищеності від частих засмічень. Проте, в трубах і жолобах ливневих каналізацій можуть з часом утворюватися скупчення мулу чи іншого бруду, які, поступово закриваючи просвіт і спресовуючи, знижують гідравлічну провідність відкритих або підземних водних магістралей, тим самим виводячи всю систему з ладу.
Особливо небезпечними в цьому плані є періоди масового танення снігу або затяжних дощів, коли стічні води захоплюють за собою велику кількість твердих включень. Щоб уникнути аварійних ситуацій, необхідно регулярно проводити прочищення і промивання ливневих каналізацій.
Подібні аварійні ситуації ставалися і в нас. Як приклад затоплення перехрестя вул. Довженка і пр. Гагаріна.
Для вирішення цієї проблеми була запрошена спеціалізована київська компанія з обслуговування мереж зливової каналізації та дренажних систем.
Технологія промивання
- На обслуговуючий об’єкт бригада прибуває з промивною машиною, яка заправлена чистою водою.
- Рукав високого тиску зі спеціальною насадкою вводиться через колодязь в трубу.
- Після подачі водяного напору (180-200 бар) починається процес промивки.
- Сопла на голівці рукава розташовані по колу і спрямовані так, що струмені води ефективно промивають стінки і створюють реактивну силу, що просуває рукав вперед в порожнині труби.
- Мулисті відкладення вимиваються потоком води і стікають в колодязь.
- Після проходження всієї ділянки рукав змотують назад, не припиняючи подачу води, чим забезпечується ретельне прочищення.
- Вимиті відкладення очищаються з колодязя спеціальною машиною – мулососом.
Роботи по промивці були проведені на перехрестях вулиць Покрівська і Перемоги, Довженка і пр. Гагаріна, а також в районі «бардацького».
>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<