В Сосниці прочистили ливневі каналізації

Безумовно, схема будь зливової каналізації повинна передбачати максимальну ступінь захищеності від частих засмічень. Проте, в трубах і жолобах ливневих каналізацій можуть з часом утворюватися скупчення мулу чи іншого бруду, які, поступово закриваючи просвіт і спресовуючи, знижують гідравлічну провідність відкритих або підземних водних магістралей, тим самим виводячи всю систему з ладу.

Особливо небезпечними в цьому плані є періоди масового танення снігу або затяжних дощів, коли стічні води захоплюють за собою велику кількість твердих включень. Щоб уникнути аварійних ситуацій, необхідно регулярно проводити прочищення і промивання ливневих каналізацій.

Подібні аварійні ситуації ставалися і в нас. Як приклад затоплення перехрестя вул. Довженка і пр. Гагаріна.

Для вирішення цієї проблеми була запрошена спеціалізована київська компанія з обслуговування мереж зливової каналізації та дренажних систем.

Технологія промивання

  1. На обслуговуючий об’єкт бригада прибуває з промивною машиною, яка заправлена чистою водою.
  2. Рукав високого тиску зі спеціальною насадкою вводиться через колодязь в трубу.
  3. Після подачі водяного напору (180-200 бар) починається процес промивки.
  4. Сопла на голівці рукава розташовані по колу і спрямовані так, що струмені води ефективно промивають стінки і створюють реактивну силу, що просуває рукав вперед в порожнині труби.
  5. Мулисті відкладення вимиваються потоком води і стікають в колодязь.
  6. Після проходження всієї ділянки рукав змотують назад, не припиняючи подачу води, чим забезпечується ретельне прочищення.
  7. Вимиті відкладення очищаються з колодязя спеціальною машиною – мулососом.

Роботи по промивці були проведені  на перехрестях вулиць Покрівська і Перемоги, Довженка і пр. Гагаріна, а також в районі «бардацького».

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: