В Сосниці проведуть відбір у популярне телешоу «Хата на тата»

Вам набридло, що чоловік не цінує вашу працю і не допомагає в побуті? Ви втомилися самі виховувати дітей і вирішувати проблеми, а відпочинок вам тільки сниться? «Хата на тата» поспішає на допомогу! Унікальний проект покликаний перевиховувати ледачих і егоїстичних батьків. За правилами шоу, тато на тиждень залишається один на господарстві. Герой повинен прожити день за графіком дружини, а також виконати спеціальні завдання. Якщо він пройде всі випробування, отримає грошову винагороду – 50 000 гривень!

Поки тато буде мучитися сам удома, мама отримає унікальну можливість відпочити на шикарному курорті, побувати в місті своєї мрії і втілити в життя свої заповітні бажання.

За сім сезонів проект «Хата на тата» змінив життя більше сотні сімей! Хочете до них приєднатися?

Анкета

В анкеті обов’язково вказуйте контакті дані, щоб автори проекту мали змогу вийти з Вами на зв’язок. Інші поля можете пропускати, але чим більше буде надано інформації про Вашу сім’ю, тим більше шансів на успішне проходження кастингу.

Заповнені анкети надсилайте на електронну адресу vynnyk.a@stb.ua

Сосницька селищна рада