В Сосниці вперше провели чемпіонат по бейблейду

12 січня в Сосниці відбувся перший, неймовірний та захоплюючий відкритий чемпіонат з бейблейду.

В ньому прийняли участь близько сорока учасників різної вікової категорії.

Організаторами чемпіонату виступили відділ освіти, культури, молоді та спорту та Сосницька селищна рада.

З першої хвилини змагань стало зрозуміло, що захід буде незвичайним та багатим на емоції. Юні «блейдери» запекло змагались між собою з надією розтрощити бей суперника або виштовхнути його з арени. Емоції переповнювали, в залі вирувала неймовірна атмосфера, були і радість, і сльози. Для декого з учасників це був перший чемпіонат в їх житті, адже деякі фанати бейблейду були дошкільного віку.

Нарешті змагання закінчились і були визначені переможці, які отримали свої нагороди.

Дякуємо за організацію чемпіонату, фахівцю з питань спорту та молоді відділу освіти , культури, молоді та спорту, Скоробагатьку Андрію Вікторовичу, та спеціалісту Сосницької селищної ради Зайченку Ігорю Васильовичу.