В Сосниці з’явиться нове сучасне міні-футбольне поле

Минулих років ми визначили, що одним з напрямків роботи буде будівництво спортивних об’єктів і ремонт вже існуючих. Ми для себе це завдання ставили для того, аби наші діти та внуки проводили максимальну кількість часу саме на спортивних майданчиках, аби українська нація росла здоровою та проводила час на спортивних майданчиках.

З цією метою вже було побудовано хокейний майданчик, але так як місцеві мешканці дуже полюбляють займатися спортом, то будівництво сучасного міні-футбольного поля також є досить актуальним питанням, в першу чергу, для молодшого покоління.

Завдяки ініціативі селищної ради та за сприянням народного депутата Анатолія Євлахова ця мрія справдиться. Чекати залишилось зовсім недовго. Уже дуже скоро на території Сосницької гімназії ім. О. П. Довженка з’явиться сучасне міні-футбольне поле зі штучним покриттям.

Слід зауважити, що спортивний майданчик планується експлуатувати на протязі всього дня, не залежно від пори року.

Футбольним міні-полем зможуть користуватись, в першу чергу, підлітки, молодь та дорослі. В подальшому це поле можна буде використовувати для проведення дитячих занять, тренувань, проведення місцевих змагань з міні-футболу та інше.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: