В Сосницькій дитячій музичній школі відбувся святковий випускний вечір

26 травня 2017 року в Сосницькій дитячій музичній школі ім. М. Ф. Полторацького відбувся святковий «Випускний вечір». Цього дня талановита молодь закінчила навчання у «храмі музики». На вечорі були присутні батьки, учні, викладачі та цінителі музики.

Із закінченням музичної школи випускників тепло привітала директор Пода Аліна Борисівна. Також вона висловила слова подяки, в фінансовому плані, батькам та помічнику-консультанту народного депутата України Анатолія Євлахова Івану Дмитровичу Портному.

В актовій залі лунали щирі привітання та слова вдячності учням, які проявили себе обдарованими і наполегливими вихованцями, що стали лауреатами обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

До вихованців школи звернувся і селищний голова Андрій Портний, який подарував навчальному закладу духовий інструмент, а саме баритон, та комплект тарілок для ударної установки, і подякував за вагомий внесок викладачам, батькам за терпіння, а учням за наполегливість:

«Батькам, випускникам, учням музичної школи і звичайно найкращим в світі викладам я хочу подякувати за те, що ви вкладаєте свої сили в музику.

Дякую викладачам, що ви даєте можливість нашим діткам освоювати музичну науку.

Бажаю вам, випускникам, ніколи не забувати свої вчителів і йти з музикою по житті.»

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: