Виїзний прийом жителів громади. Киріївка

Сьогодні, 21 листопада, Сосницький селищний голова Андрій Портний провів виїзний прийом громадян у Киріївці. Для вирішення питань на місцях разом з головою прибули начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха та фахівець відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради Андрій Скоробогатько.

Разом з в.о. старости села Наталією Васюк посадовці надали вичерпні відповіді та рекомендації на всі порушені питання. Проблеми, що потребують детальнішого вивчення, Андрій Портний взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання.

Під час прийому громадян місцевими мешканцями, зокрема, порушувалися питання вуличного освітлення. Цього року в селі виконали ще одну чергу будівництва вуличного освітлення, однак ліхтарі ще не ввімкнуто. Після реєстрації лічильників електроенергії світло на опорах з’явиться вже наступного тижня.

Виявилося, що нині в Киріївці утримується найбільше корів у громаді, тому з присутніми було обговорено можливість заснування кооперативного руху, адже жителі мають дуже багато молока, яке за дешево здають до молокоприймальних пунктів.

Жителів Киріївки, також хвилювали земельні питання, відповіді та консультації на які надав начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха.

Після зустрічі в приміщенні старостинського округу посадовці вирушили до місцевого ФАПу. Під час спілкування з фельдшером стало відомо, що існує проблема с опаленням приміщень.

Наступним кроком було відвідування сільського клубу, який без перебільшення, є самим найкращим в громаді. До речі, на весні тут планують провести фестиваль українського фольклору.

Що стосується запланованих робіт, то в клубі наступного року планується переробити освітлення, відремонтувати ганок, замінити накриття в приміщенні, де зберігаються дрова та інше.

Потім гості завітали до школи, де спілкувались з учнями та їх вчителями. Спочатку голова селищної ради поспілкувався з вчителями. Розповів їм про освітню субвенцію, про те, що вся заборгованість по заробітній платі перед освітянами до нового року буде закрита. Також він обговорив проблеми, які існують в школі, і шляхи їх вирішення.

Після закінчення перерви всі вирушили на екскурсію по класам. Учні, в розмові з головою селищної ради, розповіли що хочуть, аби в селі відкрили який небуть спортивний майданчик, щоб молодь мала змогу займатися спортом.

На завершення зустрічі всі виїхали оглянути територію кладовища, аби прийняти рішення по його благоустрою.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<