Виїзний прийом жителів громади. Матвіївка

22 листопада Сосницький селищний голова Андрій Портний провів виїзний прийом громадян на території Матвіївського старостинського округу за участю начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Ігоря Чернухи, фахівеця відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради Андрія Скоробогатько та в.о. старости Олександри Макаренко.

Нагадаємо, що виїзні прийоми громадян здійснюються з метою поспілкуватись з населенням громади та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями першим порушеним питанням стало вуличне освітлення. Село вже частково освітили, але окремі частини вулиць залишились без світла. Голова громади пообіцяв, що наступного року роботи продовжаться, додаткові ліхтарі буде змонтовано за власні кошти.

Потім присутні поскаржились, що вони незадоволені якістю надання послуг з автобусних пасажирських перевезень. Кажуть, що автобус не хоче їхати в кінець села, і тому людям похилого віку доводиться власними силами добиратись до найближчої зупинки.

На це зауваження Андрій Портний повідомив, що селищна рада не має впливу на приватного перевізника, але розповів про альтернативний варіант. Тривають роботи над написанням унікального для України проекту, який передбачатиме закупівлю комунальних автобусів, щоб вони обслуговували ті села, куди не хочуть їхати перевізники. Проект буде охоплювати й сусідні райони, наприклад, Семенівку, Короп, Городню, Щорс та інші.

Ще одна актуальна проблема – територіальна дорога державного значення «Корюківка – Матвіївка – Сосниця», яку утримає Чернігівська служба автомобільних доріг. По цій дорозі майже кожного дня рухається шкільний автобус, однак вона не в пріоритетах служба автомодоріг. Тому селищний голова запропонував присутнім напрацьоване у Волинці рішення – змінити статус дороги на місцеву. В такому випадку її буде обслуговувати Чернігівське Управління капітального будівництва, яке за цей рік відремонтувало чимало місцевих доріг в громаді.

Крім вищезгаданих проблем також обговорили програму по видаленню аварійних дерев, проведення робіт з поглиблення ставку та можливе прокладення водогону від джерела водопостачання до споживачів.

Під кінець зустрічі всі присутні мали змогу поспілкуватися з начальником відділу комунальної власності та земельних відносин Ігорем Чернухою, який надавав вичерпні відповіді на земельні питання.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<