Виїзний прийом жителів громади. Загребелля

26 листопада сосницький селищний голова Андрій Портний, за участю начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Ігоря Чернухи та та в.о. старости Дениса Чепурного, провів виїзний прийом громадян на території Загребелського старостинського округу.

Для присутніх найбільш актуальними на сьогодні були земельні питання – приватизація, право на безкоштовну приватизацію, продаж земель та їх оренда, право на безоплатне отримання у власність від держави земельних ділянок та інше.

Щодо інших проблем, то піднімалось питання ремонту доріг в селі. Голова громади розповів, що наступного року ямковий ремонт доріг буде проведено на тих вулицях, які не ремонтувалися цього року.

Від присутніх на прийомі поступила пропозиція, встановити в селі камеру відеоспостереження, щоб мати змогу відслідковувати рух автомобілів. Доцільність цього буде вивчатись, адже на виїзді із Загребелля з 2017 року вже ведеться відеофіксація.

Також люди скаржилися на фермерів, які разом з полем переорали і польові дороги. Тому, після закінчення зустрічі, посадовці виїхали на поле, щоб ознайомитись з проблемою.

На зворотному шляху вони завітали до школи і садочку, де у супроводі Наталії Столітньої проаналізували досягнення та проблеми освітніх закладів села.