Відбудеться виїзд мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів

На виконання відповідних рішень Кабінету Міністрів України, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» продовжується проведення роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників та землекористувачів, а також надання їм правової допомоги.

У зв’язку з викладеним Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в смт Сосниці Чернігівської області мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення виїзного заходу планується на 05 квітня 2019 року, з 11.00 до 12.00 год. в приміщені Сосницької районної державної адміністрації (вул. Грушевського, 15, смт Сосниця Чернігівської області).

Виїзд мобільного консультативного пункту буде проведено за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Держгеокадастру.

В ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.