Відбулася онлайн зустріч з регіональною координаторкою програми «Жінки-лідерки»

Відбулася онлайн зустріч з регіональною координаторкою програми «Жінки-лідерки» Національного Демократичного Інституту (НДІ) Людмилою Красницькою. Мета діяльності НДІ в рамках програми DOBRE – підвищення рівня залучення жінок у процеси прийняття рішень та громадське життя в цілому.

Приймали участь у заході представники управління громади, керівники відділів структурних підрозділів та депутати селищної ради.

Під час зустрічі детально обговорили наступні напрямки:

• навчання місцевих лідерів і лідерок з питань впливу жінок і чоловіків на формування місцевих бюджетів та врядування;
  • включення гендерних питань у місцеві програми та проекти;
  • проведення тренінгів для жінок з розвитку лідерських навичок, підвищення громадського розуміння переваг політичної участі жінок, розбудова міжпартійної та міжсекторальної мережі лідерок;
  • розподіл повноважень та визначення пріоритетів різних груп населення громади.

Учасники онлайн-зустрічі обговорили актуальність цих тем і спланували подальші кроки