Відбулося засідання 3 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради

29 грудня 2015 року закінчилося засідання 3 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради. На сесію було винесено та розглянуто багато важливих питань для селища, а саме:

Було ухвалено дуже багато рішень по оренді землі – в основному щодо встановлення 3% ставки орендної плати (до цього було незаконно – 1%).

Ще більше рішень щодо землі по відчуженню для проданих земельних ділянок та по приватизації земель біля власних будинків.

Наклали мораторій на продаж земель, бо є дірка в законодавстві, що дозволяє експертам занижувати ринкову передпродажну вартість землі нижче нормативної.

Прийняли рішення перейменувати в Сосниці вулицю «Щорса» на «Якова Скидана», а в Малому Усті  – вулицю «Леніна» на вулицю «Центральну».

Надали згоду на реалізацію проекту «Вуличне освітлення, смт. Сосниця – реконструкція на території Сосницької селищної ради»

Ухвалили бюджет селища на 2016 рік.

Прийняли рішення перенести пам’ятник Шелудьку і Артюху на місце їх поховань на кладовище.

Винесли на обговорення з публікацією на сайті селищної ради проекти змін до Регламенту по поіменному голосуванню, по Положенню про громадські слухання і Положенню про місцеву ініціативу.

Змінили штат благоустрою та селищної ради. Так в бригаді буде 2 штатні одиниці відповідальних за кладовища, 1 квітникар та 1 звалювальник дерев, а ще – 1 інспектор з благоустрою. З штату Селищної ради вивели спеціаліста 2-ї категорії (землевпорядника) і касира, а ввели оператора комп’ютерного набору, спеціаліста-землевпорядника і спеціаліста по грантам і енергозбереженню.

Прийняли рішення про виділення матеріальної допомоги участникам АТО.

Затвердили матеріальну допомгу дітям з особовими потребами.

Також на засіданні сесії була присутня власниця бару «Фортуна», яка просила продовжити час роботи бару (в святкові і вихідні дні) до 5 годин ранку – не дозволили.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: