Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Сьогодні, 3 січня, у залі засідань Сосницької селищної ради відбулося друге засідання конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування.

У цьому конкурсі, та попередньому, взяли участь претенденти на посади начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури; начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій; начальника загального відділу; начальника фінансового відділу; начальника відділу кадрової роботи та юридичних питань; завідувача сектором культури відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Кандидати склали письмовий іспит та пройшли співбесіду. Після проведення перевірки відповідей іспиту, враховуючи їх результати та результати співбесіди, комісія в складі 5 чоловік обирала претендентів із складу потенційних кандидатів.

Сосницька селищна рада