Відбувся круглий стіл щодо необхідності розробки місцевої цільової програми розвитку туризму

📆 15 вересня у Сосницькій селищній раді відбувся круглий стіл щодо необхідності розробки місцевої цільової програми розвитку туризму, організації туристично-інформаційного центру (ТІЦ).
ℹ Під час жвавого обслуговування учасники круглого столу обговорили і дійшли згоди до наступного:
🔸 в зв’язку з пожвавленням розвитку туризму на Сосниччині розробка цільової місцевої програми розвитку туризму в Сосницькій територіальній громаді є необхідною і актуальною, вирішено розробити таку програму із фінансуванням заходів на 2022 рік та подати на затвердження сесії селищної ради,
🔸 ТІЦ є важливим і необхідним елементом в розвитку туризму громади, завдяки організації роботи ТІЦ існуватиме серйозна і зручна можливість для надавачів туристичних послуг і туристів для отримання найактуальнішої і різноманітної інформації, для організації освітніх заходів, акцій та реалізації ініціатив в напрямку розвитку туризму в громаді,
🔸 вивчивши варіанти організації та правові основи створення ТІЦ , вирішено не рекомендувати на цьому етапі створювати ТІЦ як комунальну установу, але можливо створення ТІЦ як підрозділ відділу освіти, культури, молоді і спорту або як підрозділ краєзнавчого музею. Останньому варіанту висловлено суттєву перевагу.
🎙 Андрій Ткач ознайомив присутніх із переліком заходів, які заплановані в рамках реалізації проєкту «Сосницький туристично-інформаційний центр», учасники визначили, що на даному етапі важливо внести зміни до штатної структури краєзнавчого музею – додати окрему штатну одиницю співробітника ТІЦ з можливим покладенням обов’язків на одного із наявних співробітників, які працюють в мережі відділу освіти, культури, молоді і спорту.
🧑‍🤝‍🧑 В роботі круглого столу взяли участь заступниця директора Сосницького літературно-меморіального музею О.П.Довженка Ольга Ярмуш, завідувач Сосницького краєзнавчого музею Ю.С.Виноградського Юрій Помаз, секретарка Сосницької селищної ради Світлана Пастушенко, начальник відділу комунального майна та юридичного забезпечення Іван Кузьменко, начальник відділу ЖКГ, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури Олександр Клименко та начальник відділу економічного розвитку Андрій Ткач .
***
Діяльність відбувається в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».
Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю виконавців проекту «СОСНИЦЬКИЙ ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID