Відбувся турнір з міні-футболу

19 березня на штучному полі в Сосницькій гімназіЇ ім. О.П.Доженка відбувся турнір «Відкриття сезону 2019» серед юнаків 2006 р. і молодше по міні- футболу. До нас завітали команди з Холмів, Семенівки та с. Садове (Менського району).

За результатами гри маємо такий рахунок:

• Холми – Семенівка – 2-2
  • Садове – Сосниця 5-0
  • Сосниця – Семенівка – 0-2
  • Садове -Холми – 4-0
  • Садове – Семенівка – 2-1
  • Холми – Сосниця -0-4

Таким чином, кубок поЇхав в с. Садове, другими були футболісти Семенівки, третіми Сосниці.

Приємно було бачити, що до нас разом з командою приЇхала начальник відділу освіти, культури молоді та спорту ХолменськоЇ ОТГ Ольга Валерівна, яка ємоційно переживала за своЇх хлопців.

Нагородження проводив фахівець відділу освіти, культури, молоді та спорту Андрій Скоробогатько.

Командам були вручені грамоти, кубок та медалі.

Турнір організовано за підтримки відділа освіти, культури , молоді та спорту СосницькоЇ селищноЇ ради.

Сосницька селищна рада