Відсвяткували День Сосниці

Святкову атмосферу почали створювати вже ввечері 8 вересня. Цього дня сосницьку публіку розважали гурти «Formingo», «Сбой системи», «Tne Tea Ship» та Дмитро Селянський.

Наступного дня, 9 вересня, у рамках проведення загальних заходів з нагоди відзначення Дня Сосниці о 10:00 в районі «Круга», що на перехресті вулиць Чернігівської та Корнєва, було офіційно відкрито меморіальну скульптуру за мотивами герба Сосницького району.

Далі офіційна частина заходу продовжилась на центральній площі селища.

Серед тих, хто завітав на батьківщину видатного кінорежисера та письменника Олександра Довженка, аби розділити радість із сосницькою громадою, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, народний депутат України Анатолій Євлахов, депутати обласної ради Дмитро Блауш  та Володимир Селянський, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов і Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко, а також керівництво району та селища і низка інших почесних гостей.

Спочатку мешканці Сосниці та гості помолились за мир в Україні та добробут і процвітання рідного краю.

Для сосничан та гостей Сосниччини цього дня була підготовлена досить різноманітна і яскрава програма. Зокрема, відбулось театралізоване дійство за участю територіальних громад, установ та організацій району. Родзинкою заходу стало силове шоу за участю Олександра Пеканова.

Також була проведена святкова лотерея з цікавими призами.

Колективи художньої самодіяльності із Сосниці, Коропа та Городні презентували цікаву концертну програму. Порадували гостей свята цікавою виставкою виробів народні умільці Сосниччини. Територіальні громади, установи та організації району виставили курені, в яких частували всіх охочих традиційними місцевими стравами. Впродовж дня діяв святковий ярмарок та атракціони для дітей.

Святкування продовжилось вечірньою концертною програмою за участю гуртів HIT OF BAND та S&S, а також виступом колективу FIRE SHOW та народними гуляннями.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: