Відзначили День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, відзначають День пам’яті та примирення. Саме в цей день у 1945 році набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини.

З нагоди свята відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим в роки Другої світової війни.

Після чого біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм з поминальною панахидою за загиблими. Провів її отець Іоанн.

Учасниками заходів стали селищний голова Андрій Портний, голова районної державної адміністрації Олег Максименко, заступник голови райдержадміністрації Олег Трамана, керівник апарату райдержадміністрації Микола Єсипенко, голова районної організації ветеранів України Надія Кузьменко, керівники і працівники установ та організацій, представники громадських об’єднань, учнівська молодь, небайдужі жителі селища і сіл об’єднаної громади.

Пам’ять загиблих захисників Вітчизни, а також всіх ветеранів, хто не дожив до сьогоднішнього дня, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти біля Вічного вогню та до підніжжя пам’ятних знаків.

Під час мітингу до присутніх звернулися селищний голова Андрій Портний, який висловив слова глибокої поваги на адресу ветеранів, справжніх патріотів, мужніх захисників, і тих, хто нині боронить нашу Батьківщину в зоні АТО.

Сосницька селищна рада