Відзначили кращих до Дня місцевого самоврядування

Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Відбулися урочистості з цієї нагоди і в Сосниці.

Сьогодні, 8 грудня в залі засідань районної ради відбулися відповідні урочистості, на яких було відзначено кращих представників органів місцевого самоврядування.

На святкування  були запрошені депутати районної та селищної ради, начальники управлінь та організацій, сільські голови, працівники органів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.

Розпочався захід з Гімну України!

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся заступник голови районної ради Смаглюк Геннадій Анатолійович, який привітав всіх присутніх з Днем місцевого самоврядування, і наголосив, що відтепер у нас є об’єднана громада, якій він бажає розвитку і процвітання. Також він закликав присутніх робити все для людей, адже нас в органи місцевого самоврядування привели не політичні партії, а обрали самі люди.

Наступного до вітального слова запросили виконуючого обов’язки голови Сосницької РДА Давиденка Федора Володимировича.

Він привітав керівників сіл, депутатів, працівників органів місцевого самоврядування зі святом, висловив їм слова вдячності за співпрацю і побажав всього найкращого.

З вітальним словом до присутніх звернувся і голова Сосницької об’єднаної територіальної громади Портний Андрій Дмитрович. Він щиро привітав присутніх зі святом, побажав сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого Довженківського краю.

За традицією, цього дня підводяться підсумки роботи та нагороджуються кращі працівники. Для вручення почесних нагород запросили заступника голови районної ради Геннадія Смаглюка та голову Сосницької ОТГ Андрія Портного.

Подяками Сосницької районної ради нагороджені:

• депутат районної ради Лойченко Ганна Михайлівна.
  • Великоустівський сільський голова Циганок Валентина Миколаївна.
  • Конятинскький сільський голова Лопатко Віталій Андрійович.
  • Секретар Кудрівської сільської ради Біжовець Тамара Григорівна.

Подяками Сосницької селищної ради нагороджені:

• Кошіль Валентина Володимирівна.
  • депутат Сосницької селищної ради Євченко Олександ Пилипович.

Олександр Пилипович, який займав посаду заступника селищного голови, також звернувся до присутніх з привітаннями, то зазначив:

«Я хочу розділити цю нагороду зі своїми підлеглими, які працюють вдень, буває і вночі, по вихідним… Завдяки праці цих хлопців відзначили нагородою і мене. Тому дякую їм, ця нагорода наша спільна»

Після завершення урочистої частини розпочався святковий концерт, який для усіх присутніх підготували творчі колективи районного будинку культури.

Сосницька селищна рада