Винесено вирок за контрабанду частин нарізної вогнепальної зброї

Городнянський районний суд виніс вирок жителя Сновська, який намагався перемістити через державний кордон частини до нарізної вогнепальної зброї.

Досудовим розслідуванням, яке проводилось слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області, встановлено, що чоловік у серпні минулого року прибув до пункту пропуску «Сеньківка» та намагався перетнути державний кордон за спрощеною процедурою митного контролю «зелений коридор».

Під час проведення митного контролю у громадянина було виявлено пакунок, в якому знаходились частини до нарізної вогнепальної зброї, а саме спускові механізми та частини до пістолетів «ПМ», «ТТ», «Вальтер» га гвинтівки Мосіна часів Другої світової війни. Зазначені предмети зловмисник планував продати на території Російської Федерації.

Суд визнав фігуранта кримінального провадження винним за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України. Відповідно до судового рішення конфісковані боєприпаси та частини до нарізної вогнепальної зброї знищено.