Вирощування біоенергетичної сировини – додатковий дохід для аграріїв

12 грудня у великому конференц-залі НАН України за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 55, секційний зал, 3-й поверх, відбудеться семінар на тему: «Вирощування біоенергетичної сировини – додатковий дохід для аграріїв».

Мета заходу: продемонструвати економічну ефективність використання біомаси енергетичних плантацій для виробництва енергії в Україні.

Цільова аудиторія: аграрні компанії, фермери, муніципалітети, комерційні компанії, державні установи.

Місцеві громади наразі у більшості залежать від викопних палив, таких як природний газ і вугілля, використовуючи ці енергоресурси для виробництва теплової енергії. Зупинити цю залежність та водночас сприяти розвитку місцевої економіки може такий енергоресурс, як біомаса з плантацій спеціально вирощених енергетичних культур.

Малопродуктивні чи покинуті землі регіонів при сталому використанні можуть стати джерелом стабільного постачання біомаси, для подальшого використання у місцевих опалювальних котельних, постачаючи більш дешеву теплову енергію.

Потенційними виробниками такої біомаси можуть стати місцеві фермери, що мають в наявності більшу частину необхідної техніки для вирощування енергетичних плантацій. Залучення місцевих фермерів до виробництва нехарчової біомаси на малопродуктивних землях створить базу виробників сталої біоенергетичної сировини для виробництва теплової енергії з біомаси.

Більше про ІнфоДень читайте тут

Участь безкоштовна за обов’язкової попередньої реєстрації

Оргкомітет:  Олександра Трибой, т./ф.: 044 453 28 56, моб. 067 447 33 38, tryboi@uabio.org

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: