Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу передчасної смерті депутата селищної ради Володимира Лапи

Депутатський корпус та виконавчий комітет Сосницької селищної ради висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу передчасної смерті депутата селищної ради Лапи Володимира Федоровича.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Дуже прикро і боляче втрачати людей, які своєю працею віддавали себе громаді.  У пам’яті всіх, хто його знав, назавжди залишиться світлий образ доброї людини, щирої та доброзичливої!

Громада селища сумує та співчуває, велика подяка за активність та роботу на користь громади!

Царство Небесне і нехай земля йому буде пухом!
Співчуваємо та сумуємо разом із Вами!