Вітаємо із Всесвітнім днем пошти

Шановні працівники та ветерани поштового зв’язку Сосниччини!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем пошти!

Поштовий зв’язок, незважаючи на всі досягнення сучасної техніки, продовжує залишатися найдоступнішим масовим засобом спілкування. Іноді саме пошта є єдиним засобом зв’язку у віддалених селищах і селах, надаючи населенню не тільки поштові, але і інфокомунікаційні послуги.

Сьогодні пошта пропонує своїм клієнтам велику кількість різних видів послуг, таких як доставка письмової кореспонденції, виплата та доставка пенсій, прийом комунальних платежів і платежів за послуги зв’язку, розповсюдження преси за передплатою і багатьох інших.

Все це було б неможливо, якби не праця, знання і досвід всього колективу поштовиків, які щодня забезпечують нас надійним та оперативним поштовим зв’язком.

У святковий день висловлюю вдячність усім працівникам і ветеранам поштової служби за роботу і терпіння, за професіоналізм і любов до справи. Бажаю всім здоров’я, успіхів у вашій соціально значущій роботі, благополуччя і щастя вам і вашим родинам! Нехай вам завжди щастить і ніколи не покидає впевненість в завтрашньому дні.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: