Вітаємо з Днем банківського працівника!

Шановні працівники банківських установ, щиро вітаємо вас із професійним святом!

Протягом багатьох років функціонування банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку.

У цей святковий день висловлюємо впевненість у тому, що ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця сприятимуть підвищенню добробуту українського народу.

Ефективна робота банків сьогодні — це величезна праця, знання, досвід банківських працівників — економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів. Усі вони заслуговують щирих слів подяки й найкращих побажань.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, результативної праці та наснаги, миру та злагоди у серцях! Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального професійного обов’язку!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний