Вітаємо з днем дільничного інспектора міліції

Шановні дільничні інспектори міліції Сосницької громади! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ви – представники найпершої і найважливішої ланки правоохоронних органів, найбільш наближені до людей, до їх проблем, болю та тривог.

Служба дільничного потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти. Щоденно ви забезпечуєте спокій і правопорядок на своїй дільниці, і, безперечно, від роботи кожного з вас залежить безпека і порядок в нашому селищі та державі.

Тож нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та успіхів у вашій почесній праці!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада