Вітаємо з Днем медичного працівника!

Шановні працівники охорони здоров’я! Вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Це свято тих, хто присвятив себе відповідальній і благородній справі – охороняти найбільші цінності, даровані людині, – життя і здоров’я.

Протягом усього життєвого шляху поруч з нами перебуваєте ви, люди в білих халатах. Ваше вміння і досвід, ваша людяність і самовідданість зробили професію медика однією з найбільш шанованих в суспільстві. Ваша праця – це велике служіння в ім’я і на благо людей.

У цей день хотілося б подякувати вам за ваш професіоналізм, працьовитість, самовіддачу, високе служіння боргу і милосердя. Нехай найбільшою нагородою для вас стануть усміхнені і вдячні обличчя ваших пацієнтів, яким ви подарували новознайдену надію і радість перемоги над недугами!

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, удачі та успіхів!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада