Вітаємо з Днем Національної поліції України!

Шановні  працівники Національної поліції,  ветерани правоохоронних органів!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Ви обрали для себе складну професію, да що там професію – долю. Тому що в той момент, коли вам вручають табельну зброю або наділять особливими повноваженнями, на ваших плечах відразу ж виникає величезний тягар відповідальності за виконання цих владних повноважень.

Вдень і вночі, у вихідні та святкові дні ви самовіддано несете свій професійний обов’язок. Мобільність, оперативність, готовність прийти на допомогу в будь-яку хвилини – це ті якості, які заслуговують на повагу.

Дякуємо вам за сумлінну працю, за вірність обраній професії! Тепла вашим серцям, злагоди та добробуту у домівкам, стійкого оптимізму, любові, надії, здійснення мрій! Хай обрії будуть світлими, життя не перестає дивувати яскравими барвами та приємними відкриттями! Зростання професійного іміджу, нових досягнень, успіхів, постійного руху вперед вам, охоронці нашого спокою!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада