Вітаємо з Днем народження Кальченко Любов Володимирівну

Цього дня свій День народження зустрічає адміністратор центру надання адміністративних послуг Сосницької селищної ради

Кальченко Любов Володимирівна

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, подальшої активності, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить Вам лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм.

А ще, бажаємо Вам сили духу, відмінного здоров’я та невичерпної спраги життя. Бажаємо щоб не тільки в цей день для Вас все неможливе здійснювалося, а задумане ставало ближче до реальності. Нехай перед Вами будуть дороги без пробок, з тупиків знаходився вихід, а сім’я світиться здоров’ям.

Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутнє!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний