Вітаємо з Днем Незалежності України

Дорога громадо! Щиро вітаю зі святом Державного прапора та Днем Незалежності України!

З кожним роком Україна змінюється, попри всі труднощі  наша Держава  міцніє та розвивається. Ми нині, як ніколи, усвідомлюємо безцінність миру, адже впродовж усього періоду незалежності ведемо невтомну боротьбу за право вільно жити у своїй країні.

Тож згадаймо в ці дні будівничих Української державності та незалежності, які виборювали свободу та  волю для українського народу. Схилімо голови у шані перед пам’яттю славетних Героїв, помолімося за їхні душі, будьмо гідними їх мужності, незламності духу та віри у світле майбутнє України.

Від щирого серця й від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний