Вітаємо з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги

Шановні ветерани війни, воїни АТО, жителі Сосницької громади!

У ці дні ми з особливим почуттям вдячності вшановуємо наших ветеранів: учасників бойових дій, бійців трудового фронту, усіх, хто пережив біль Батьківщини в окупації і у полоні, людей, дитинство яких припало на воєнні роки.

Вклоняємося сьогодні і нинішнім захисникам Вітчизни, які в складний для країни час своїми помислами і діями утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі, відстоюють дорогоцінний мир на рідній землі. Низький уклін вам за вашу мужність, стійкість і відвагу!

Честь і слава вам! За те, що вистояли, вижили, перемогли. За те, що відбудували нашу країну.

Ви – наша гордість і наша слава. Ваші знання і досвід, ставлення до ратного і громадського обов`язку – це високий взірець для наслідування.

Мирного неба, ясного сонця, добробуту нашій Україні!

Пам`ятаємо, віримо, переможемо!

Від імені старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
– селищний голова Андрій ПОРТНИЙ