Вітаємо з Днем працівника сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства, ветерани сільськогосподарського виробництва! Вітаємо вас з професійним святом!

Щороку, коли жнива на полях підходять до повного завершення, Україна відзначає День працівників сільського господарства!

У цей святковий день ми шануємо тих, хто від зорі до зорі працює на землі, вирощує хліб і овочі, забезпечує приріст продукції тваринництва, виробляє і постачає на прилавки магазинів продукти харчування. Рясний стіл в будинку кожної української сім’ї – це цілком ваша заслуга!

Не так багато у вас вихідних і свят, не суботами і неділями вимірюєте ви своє життя. Посівна, сінокіс, жнива, зимівля худоби, – ось віхи сільськогосподарського року.

Ніколи праця на землі не була легкою, адже вона вимагає від людей високої самовіддачі і господарського ставлення до справи, терпіння і наполегливості, умілих рук і мудрої голови, уваги до землі і чуйності до ближнього.

Від щирого серця бажаємо всім вам, щоб робота приносила радість і достаток! Здоров’я, щастя, миру вашому дому! Нехай рідше втручається у ваші плани нестабільна погода, нехай більше буде в житті приводів для радості і гордості за результати своєї праці!

Зі святом!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний