Вітаємо з Днем Святого Миколая

Шановні жителі Сосницької громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – світлим і радісним святом для всіх християн.

Цей день першим із новорічних і різдвяних свят приходить у наші домівки. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії.

Тисячі дітей по всьому світу з нетерпінням чекають подарунків від свого захисника і наставника – святого Миколая. Та й ми, дорослі, в цей день відчуваємо себе дітьми, згадуємо своїх батьків, дідусів і бабусь, які також приносили нам подарунки і солодощі від доброго і милосердного Миколая.

Тож нехай Святий Миколай оберігає вас, дарує щастя та надію на краще, надихає на добрі справи. Навіть у найважчі хвилини вірте в диво, в свою мрію і знайте, вона обов’язково здійсниться!

Зі святом!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний