Вітаємо з Днем вихователя та всіх дошкільних працівників!

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято. Це свято порівняно молоде, але від цього воно не втрачає своєї важливості для суспільства, для країни і, звичайно, для наших дітей.

Унікальна місія педагога по вихованню маленьких громадян нашої країни накладає високу відповідальність на тих, хто вибрав цю благородну професію. Ваші щирість і небайдужість дозволяють батькам довірити вам найдорожче, знаючи, що дитина знаходиться в безпечному і комфортному середовищі.

У дошкільному віці в дітей формуються основи, які багато в чому визначають їх подальше життя. У цей ключовий для становлення особистості період вихователю і іншим дошкільним працівникам належить особливо важлива роль у фізичному, інтелектуальному, психологічному і моральному розвитку дітей.

Ваша професійна майстерність допомагає малюкам розширювати кругозір, проявляти себе, формувати модель навколишнього світу. Від повсякденних зусиль працівників дошкільної освіти залежить розвиток всієї української системи освіти в цілому.

Бажаємо вам успіхів у роботі і втілення задуманого! Нехай ваша діяльність завжди дарує дітям радість пізнання, спілкування, творчості!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний