Вітаємо з Днем захисника України! З Днем козацтва! Зі святом Покрови!

Шановні військовослужбовці, ветерани Української армії, земляки, усі, хто любить свою Батьківщину і завжди готовий захищати її!

14 жовтня відзначається День Захисника України у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.

День Захисника України – це свято, яке посіло гідне місце серед самих почесних та достойних, ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України.

За часів козацтва наші предки пройшли науку честі та гідності, рівності та демократії. Вірою і правдою справі утворення нашої держави довгі роки служили ветерани повстанського руху, давши клятву здобути волю Україні або загинути за неї.

Героїчно боронили українську землю солдати у Другу світову війну. Славетні традиції українського народу продовжують захисники і патріоти Української держави, які сьогодні відстоюють мир у нашій країні на східних рубежах. За це їм низький уклін і особлива шана.

Від щирого серця бажємо щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної  родини, до нашої рідної України.

Слава захисникам України!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний