Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек

Шановні працівники бібліотек!

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом!

З давніх часів бібліотеки різних країн і епох були центрами духовного і культурного життя, місцем, де зберігаються досвід і досягнення людства.

Сьогодні, в епоху стрімких глобальних змін, ми спостерігаємо, як швидко навколо нас змінюється суспільство, погляди, цілі і пріоритети. Сучасний рівень комунікаційних технологій різко розширив наші можливості доступу до інформації. Але навіть у вік грандіозних проривів спілкування з «живим» словом, з «живою» книгою залишається найважливішою домінантою культурного розвитку особистості.

Інтелектуальний, духовний розвиток нації багато в чому залежить від того, скільки і які книги читають люди. У книгах укладені глибокі знання, тисячолітня мудрість, палітра роздумів і переживань. Все те, що занурює в прекрасний світ культури – основу цивілізації, робить людину людиною. Френсіс Бекон справедливо стверджував, що книги – кораблі думки, що мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління, і в такому розумінні діяльність бібліотек має виняткове соціокультурне значення.

Тож висловлюємо подяку всім працівникам бібліотек за їх кропітку працю, безмежну відданість улюбленій справі і повсякденне прагнення бути корисними. Ми впевнені, що ваш високий професіоналізм і безцінний досвід будуть, як і раніше, сприяти залученню жителів громади до скарбниць світової культури, до багатющої історичної спадщини рідного краю, виховання у підростаючого покоління найкращих моральних якостей.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний