Вітаємо жителів Волинки з Днем села

Шановні жителі села Волинка!  Сосницька громада вітає вас з днем села!

Ми звикли святкувати це свято з концертами, розвагами, атракціонами і масовим гулянням, але, нажаль, світова пандемія та карантин вніс свої корективи.

Та не варто забувати, що ми українці і ми не можемо втратити свої традиції, культуру, мову , віковічні надбання.  Ніякі виклики сьогодення нас не зламають.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету , від себе особисто щиро вітаю всіх з Днем села Волинка.

Бажаю кожному з Вас розквіту і процвітання, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах , гарного приросту у Ваших господарствах, миру й спокою у нашій державі. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний