Вітаємо з Днем Матері та Міжнародним днем сім’ї

Цими чудовими травневими днями, коли все довкола буяє та квітує, відзначаються два найпрекрасніших родинних свята — День Матері та Міжнародний день сім’ї.

Ці світлі свята близькі серцю кожної людини, адже родинне тепло зігріває нас з першої хвилини життя, а незамінна материнська любов і мудра батьківська порада роблять нас сильнішими і допомагають долати будь-які негаразди. Ви, батьки, наповнюєте цей світ своєю красою і життєвою енергією, зігріваєте його ніжністю і душевною щедрістю, створюєте атмосферу затишку, привітності і гармонії.

Мама – перше і найпрекрасніше слово, яке вимовляє дитина. На всіх мовах світу воно звучить практично однаково, трепетно ​​і ніжно, змушуючи перейнятися глибокою повагою до тієї жінки, яка дарує життя. З батьківського піклування починається дитяче щастя, а коли ми стаємо дорослішими, вірне материнське серце і міцне батьківське плече служать опорою в будь-яких ситуаціях.

Тож нехай сімейні традиції зближують, роблячи всіх нас добрішими, більш близькими один до одного, створюючи ту невидиму опору в житті, на якій будуються наші взаємини. І нехай у Ваших домівках завжди живуть радість і затишок, будуть здорові рідні, а вас оточує щира любов дітей, онуків і правнуків.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада