Вітаємо з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги

Шановні ветерани й учасники війни, жителі громади!

74 роки відділяє нас від тієї миті, коли наші діди разом з усім світом раділи перемозі. Цей день завжди буде викликати в нас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, який уособлює героїзм, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами, чиє життя забрала війна.

Важко підібрати слова, які змогли б висловити всю ту вдячність, ту безмірну повагу і любов, яку ми відчуваємо до героїчного покоління переможців. Низький уклін Вам, дорогі ветерани! Ви стали для нас взірцем сили духу і безмежної відданості Батьківщині. Ви показали всім наступним поколінням приклад мужності і згуртованості. Це вселяє впевненість, що ми завжди будемо здатні долати будь-які труднощі.

Ваш подвиг житиме в наших серцях як великий дар – можливість вільно жити на рідній землі, виховувати дітей і онуків на ідеалах добра, чесності і справедливості.

Щиро бажаю всім вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, бадьорості духу і благополуччя. Мирного неба, нехай в ньому гримлять лише святкові салюти!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада