Вітали працівників комунальної сфери громади з професійним святом

Сьогодні, напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України, вітали трудові колективи КП «Сосницьке КЖУ» та КП «Благоустрій – Сосниця».

Селищний голова Андрій Портний, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури Олександр Клименко та начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха висловили вдячність працівникам за повсякденну сумлінну працю, відданість своїй роботі та високий професіоналізм.

Також кращих працівників відзначили почесними грамотами, бажали підприємствам розвитку і вдосконалення, а колективам – злагодженої роботи.