Вітання до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники та ветерани побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства!

Немає інших таких галузей, які б були настільки тісно пов’язані з забезпеченням життєдіяльності населення, підприємств і установ, як побутове обслуговування та житлово-комунальне господарство. Своєю щоденною працею ви робите наше життя комфортним та упорядкованим, від вашої майстерності безпосередньо залежать соціальний добробут і настрій людей. Сподіваюсь, що всі професійні завдання ви виконаєте гідно, а увага і доброзичливість до людей будуть візитною карткою підприємств побутового обслуговування та житлово-комунального господарства нашої громади.

У день професійного свята прийміть щиру вдячність за вашу нелегку працю, від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, плідної роботи. Щастя і благополуччя вам і вашим близьким!

селищний голова
Андрій Портний