Вітання до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства!

Вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства!

Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

z-dnaem-komunalnikaВи навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руки на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що Ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше селище справді гарним і затишним. Дякуючи всім за щоденну напружену працю, бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку.

Зі святом Вас!

Сосницька селищна рада