Вітання до Дня Служби безпеки України!

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Продовжуючи кращі традиції своїх попередників ви – нинішнє покоління працівників Служби безпеки України, забезпечуєте територіальну цілісність і суверенітет України.

Впевнені, що ви і надалі з честю виконуватимете покладені на вас обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України.

З нагоди професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди, нових професійних досягнень і добробуту. Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок. Невичерпної енергії Вам, сил і наснаги в такій важливій сфері діяльності, як ваша.

Зі святом Вас!