Вітання до Всеукраїнського дня бібліотек

Шановні працівники та ветерани бібліотечної системи!

Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом – Всеукраїнським днем ​​бібліотек!

По великому рахунку – це свято для всіх тих, хто любить книгу – її творців, зберігачів і читачів.

Незважаючи на впровадження в життя нових комп’ютерних технологій, книга і сьогодні залишається найнадійнішим джерелом інформації. І як би не змінювався навколишній світ, професія бібліотекаря була і залишається затребуваною. Вашими стараннями бібліотеки відкрили дорогу в світ знань, науки і мудрості величезній кількості людей!

У професійне свято дякуємо працівників бібліотек за щоденну працю, за збереження національної та світової спадщини, за незмінно високий рівень забезпечення читачів інформацією. Особливі слова визнання в цей день ветеранам бібліотечної справи.

Ваша праця завжди користується заслуженою повагою і знаходить гідний відгук у серцях вдячних читачів!

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, нових творчих успіхів і удач у вашій благородній справі!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний