Вітання очільниці гміни Пільзно з Днем Сосниці

На адресу Сосницької селищної ради надійшло привітання з Днем Сосниці від майбутнього міста-побратима Пільзно з Польщі.

За підписом бурмістра гміни Пільзно пані Єви Голембовської та від імені імені місцевого самоврядування жителям Сосницької громади побажали всього найкращого.

«Від імені місцевого самоврядування щиро вітаю Сосницьку громаду зі святом, бажаю вам подальшого динамічного розвитку та постійного, невпинного ентузіазму у досягненні всіх цілей та намірів, спрямованих на вживання подальших ініціатив, що послужать на користь її мешканців.

Нехай подальші зусилля всіх друзів і прихильників Сосниці принесуть позитивні ефекти, які будуть корисні для громади.

Я хочу, щоб Сосниця і сьогодні, і в майбутньому була місцем гідного життя, місцем, де молодь знайде перспективи розвитку. Нехай наступні роки принесуть успішну реалізацію нових проектів та починань, створюючи кращу перспективу для всього регіону.

Сподіваюсь ми матимемо можливість у майбутньому налагодити співпрацю, в результаті якої будуть реалізовуватись успішні проекти. Міська рада Пільзно прийняла резолюцію про партнерство між Пільзно та Сосницею. Сподіваюсь, що незабаром ми зможемо підписати меморандум, який дасть нам шанс на успішну співпрацю»