Вітання селищного голови до Дня Конституції

Шановна Сосницька громадо!

Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!

Перша українська Конституція Пилипа Орлика була проголошена ще в 1710 році і була однією з перших європейських конституцій Нового часу, а ухвалення Конституції 1996 року стало ключовою подією в історії сучасної України. Цим документом був остаточно закріплений вибір нашого українського народу.

Конституція – не просто закон, це правовий базис, який наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки!

Але ми повинні пам’ятати, що правопорядок і злагода в країні, в першу чергу, залежать від кожного з нас. Тільки дбайливе ставлення до своїх прав і обов’язків можуть допомогти нам у збереженні основ державного устрою. В цьому випадку ми будемо жити у вільній країні, а праця кожного з нас стане внеском у розвиток сьогодення і майбутнього України.

Тож, цього світлого й урочистого дня, бажаю всім міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне ваше нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний