Вітання селищного голови до Дня Конституції

Шановні мешканці Сосничиини!

Від імені депутатського корпусу селищної ради, виконуючих обов’язки старост та від себе особисто щиро вітаю Вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України, адже саме 28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон – основу нашої країни, фундамент, на якому вже майже чверть століття базується розвиток України.

За цей час відбулося чимало подій. Ми не раз стикалися з різними викликами і успішно долали їх. Домоглися стабільності в країні, багато зробили для підвищення якості життя людей. І це найкраще доводить безпомилковість демократичного шляху, при якому найвищою цінністю є людина, її права і свобода.

Бажаю Вам, дорогі земляки, реалізації всіх прав і свобод в повній мірі, доброго здоров’я, благополуччя, злагоди у родинах, впевненості в завтрашньому дні та нових здобутків в ім’я нашої Батьківщини!

І пам’ятайте, що лише наші спільні зусилля стануть запорукою процвітання суспільства та нашого краю, у якому ми живемо та працюємо.

З повагою
Селищний голова
Андрій Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: