Вітання селищного голови з Новим роком та Різдвом

Шановні жителі Сосниччини!

Дозвольте мені привітати Вас з наступаючим Новим 2019 роком і Різдвом!

Новорічні та різдвяні дні – це одні з найулюбленіших і довгоочікуваних, радісних і душевних свят, які об’єднують людей гарним настроєм, спільними емоціями, загальною надією.

У ці дні всі ми, якими б дорослими, сивими і навченим життєвим досвідом не були, перетворюємося в дітей і чекаємо, що Новий рік обов’язково принесе нам щастя й удачу. Ми щиро бажаємо цього собі, своїм близьким, знайомим і друзям.

Я впевнений, що у кожної людини в році, що минає, були і позитивні і негативні моменти. Тож я хочу щиро Вам побажати, щоб за традицією з останнім боєм курантів всі негаразди і неприємності, які відбулися в 2018 році, залишилися позаду, а в Новому році збулися всі починання і плани, які є у кожного з нас.

Нехай в майбутньому році в Вашому житті буде все добре, щоб в новому році Ви зустрілися зі своїми друзями, близькими, щоб у Вашій родині завжди був достаток, а в будинку тепле вогнище, до якого завжди хотілося повернутися.

Щастя, здоров’я, благополуччя Вам і Вашим родинам!

З Новим  Роком та Різдвом!

Світлих та веселих свят!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний