Вітання селищного голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Сосницької громади!

Прийміть найщиріші вітання від  Сосницької селищної ради з Новим 2018 Роком та Різдвом Христовим!

Новорічні та різдвяні дні – це одні з найулюбленіших і довгоочікуваних, радісних і душевних свят, які об’єднують людей гарним настроєм, спільними емоціями, загальною надією. Це час радісних зустрічей з рідними і друзями, час тепла і затишку родинного вогнища.

2018 рік Сосниччина зустрічатиме в новому статусі об’єднаної громади. Тож, сподіваємось, що протягом наступного року в нашій громаді відбудеться чимало позитивних змін, які нададуть нам впевненість у  Розуміючи, що рік — невеликий відрізок часу для того, щоб кардинально змінити життя людей, ми докладемо максимум зусиль, аби наші напрацювання були помітними для пересічних жителів якомога скоріше.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, я бажаю Вам і вашим близьким щастя, здоров’я, нехай перед Вами відкриються нові перспективи, і Ви з легкістю зможете здійснити давно задумане. Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, у домівку прийдуть  святковий настрій, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день.

З Новим  Роком та Різдвом Христовим!

Світлих та веселих свят!

голова Сосницької селищної ради