Вітання з Днем Святого Миколая

30_big

Шановні жителі та гості Сосниччини!

Від імені депутатського корпусу Сосницької селищної ради, її виконавчого комітету та від себе особисто вітаю всіх, дорослих і маленьких, зі світлим святом – Днем святого Миколая!

День святого Миколая відкриває початок новорічних свят, дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, осяває обличчя посмішками, надихає на добрі справи і милосердя, несе добро і наповнює кожен будинок чарами і казками.

Щиро дякуємо всім, хто піклується про дітей, дітей-сиріт, які залишилися без батьківського піклування і, яким так потрібні тепло ваших сердець і безмежна любов. Низький уклін вам за щоденну невтомну працю і турботу. Нехай ваші серця завжди будуть відкритими для добрих справ і милосердя.

Тож нехай це свято стане запорукою гарного настрою, міцного здоров’я, благополуччя і енергії в передноворічні дні. Нехай Святий Миколай оберігає вас від негоди в житті, дарує щастя, добро та надію на краще! Нехай Ваші оселі будуть теплими і затишними, а Ваші близькі будуть здорові і щасливі!

Зі святом!

селищний голова