Вітання з Днем знань і початком нового навчального року

Дорогі педагоги і учні! Шановні батьки!

Сьогодні особливий і хвилюючий день для кожного з нас. Хтось згадує своє дитинство і перші шкільні дні, хтось повертається до своїх друзів і вчителів після канікул. День знань – визначна подія в житті кожного навчального закладу, школярів, студентів, педагогів, батьків і, звичайно ж, першокласників.

Тож в першу чергу мої щирі вітання наймолодшим учасникам цього свята, для яких в цьому році шкільний дзвоник пролунав вперше. Бажаю першокласникам запам’ятати цей день на все життя як початок захоплюючої подорожі в світ знань. Удачі і успіхів тим, хто робить перші кроки на нелегкому, але повному відкриттів шляху.

Особливо важливим цей рік буде для майбутніх випускників, яким потрібно прийняти відповідальне рішення при виборі професії. Я переконаний, що ви докладете всіх зусиль, щоб добитися відмінних оцінок і результатів. А значить – стати грамотними та освіченими людьми, гідними громадянами своєї Батьківщини.

З вдячністю і найкращими побажаннями вітаю з Днем знань і тих, хто з року в рік зустрічає учнів і студентів під мелодію першого дзвінка: педагогів і викладачів шкіл та інших навчальних закладів. Здоров’я вам і терпіння, сімейного тепла і благополуччя.

Ну а батькам бажаю радості за успіхи своїх дітей.

Нехай новий навчальний рік буде для всіх успішним і захоплюючим!

селищнй голова
Андрій Портний